Petra Nella Matušková

Ahoj, jmenuju je Petra Nella Matušková. 
 
Bod zlomu u mě přišel v prosinci 2020. Přestalo mě bavit lakování a vyzkoušela jsem gel lak. Ze začátku jsem se řádila k natěračům, následně ke stavařům velehor. Pořád se mi něco nezdálo a tak jsem začala hledat informace. V tu dobu mi strejda Google doporučil videa od Petra nehty. První dny jsem strávila hodinami sledování jak na to, hledala jsem chyby které dělám. Přidala jsem se i do facebookové skupiny Petra nehty. Tam už přišla i interakce když jsem sdílela ty své paskvily. Holky byly moc ochotné a spolu s Petrou mi radily. Následovalo členství a discord. V této komunitě jsem si našla ne jen kamarádky ale i své múzy. Neustále mě nabíjí energií a hecují k dalším posunům. Prošla jsem si prvním on-line kurzem, pak dalším a dalším … Poctivě sledovala streamy a nová videa od Petry. Progress jsem viděla a byla z něj nadšená. 
Po roce jsem se odhodlala vzít první kamarádku. Připadala jsem si znovu jako úplný začátečník. No kamarádka na mě nezanevřela a dorazila znovu. Přidaly se i další kamarádky. Čím častěji jsem nehty dělala, tím líp to šlo. 
Najednou naše Petra rozjela svou řadu produktů a já ji chtěla podpořit. Jenže z pouhé podpory vznikla závislost. Zamilovala jsem si tu snadnou práci s produkty, jejich výdrž, odolnost a kvalitu. A pak jsem už nutně potřebovala mít vše. Navíc si mé děvčata rády vybírají a já jsem sysel. 
Děvčata mě nešetří, úkolují mě a mě to baví čím dál víc. Našla jsem se ve tvoření různých 3D designů za pomocí akrylového pudru a stavěných designů. Moc mě baví i výzvy jednoduchého malování. Vytváření a kompletování té jejich představy. 
Takže to co začalo potřebou, vyrostlo v koníček a nakonec přerostlo ve vysněnou práci. Protože to nejsou pouze nehty, je to o detailech, kreativitě, posouvání vlastních hranic, nových nápadech, neustálém vzdělávání …