Lucie Soukupová

Ahoj, jmenuji se Lucie Soukupová.

Byl podzim roku 2021 a na myšlenku, že si zkusím sama udělat nehty, mě přivedla kamarádka, která na Instagramu sdílela radost z dlouhé výdrže gel laku. Nelenila jsem, objednala startovací sadu a celkem odvážně jsem se pustila do úpravy nejen vlastních nehtů, ale i sestřiných. Bez odchlipů nám vydržely jen pár dní, proto jsem ráda, že jsem za krátkou dobu narazila na YouTube videa od Petranehty. Jedním dechem jsem zkoukla většinu videí a v tu chvíli mě to pohltilo. Zjistila jsem svoje chyby, zařadila správné materiály a nehty začaly krásně držet.

Vždy jsem si říkala, že se nebudu pouštět do žádných složitých designů, že to pro mě není a budu ráda, když udělám aspoň správnou modeláž. Změna přišla, když jsem zkusila výzvu v malování od Péti, zašla jsem za hranu svých dosavadních dovedností a našla se v tom.

Do současné chvíle jsem stále absolutní samouk. Zatím jsem neabsolvovala žádný kurz, ale věřím, že se to změní a posunu svou práci o velký kus dopředu.

Jsem vděčná, že mě mojí cestou provází právě Petra, její videa, skvělá komunita členů a nyní i řada kvalitních produktů na e-shopu.