Petra Kučerková

Ahoj, jmenuji se Petra Kučerková.
K nehtům jsem se dostala úplnou náhodou v listopadu 2019, kdy si kamarádka objednávala pár věcí, že chce zkusit sama si dělat nehty, a já se k ní přidala že to zkusíme spolu.
Ze začátku jsem si hrála s akrylem a i když mi to celkem šlo, protože jsem se snažila vypilovat tvary ať nemám kopyta, krátké nehty mi trvaly i 7 hodin. Měla jsem je podbroušené, vypilované boky,  a po týdnu jsem už byla bez čtyřech nehtů. Nevzdávala jsem to a snažila jsem se dál.
Po čtyřech měsících přišel COVID, postupně všechno zavřeli a já jsem začala sledovat videa na YouTube, vyměnila jsem akryl za gel a pomalu to bylo lepší a lepší.
Petranehty byla úplně první, na koho jsem na YouTube narazila. Líbilo se mi, že všechno vysvětluje úplně do detailů a hlavně dělá takové klasické tvary pro obyčejné pracující ženské a ne žádné extrémy. Hodně jsem se díky videím naučila.
Pak mě začaly oslovovat kamarádky, ale já neměla odvahu, ať něco nepokazím. Nakonec mě jedna přemluvila a jí jsem nejvíc vděčná.
Troufala jsem si pak na další a další a to mě posunulo dál, protože jak se říká, trénink dělá mistra.
Po roce a půl jsem si udělala online kurzy základy modeláže a dokonale doplnění. Jinak vše, co dnes umím, jsem se naučila doma sama neustálým zkoušením a trénováním. Hodně mě baví malování a snažím se v tom zlepšovat.
Jsem ráda, že si Péťa založila vlastní e-shop, protože se snaží opravdu testovat a vybírat co nejlepší produkty a neustále rozšiřuje sortiment. Myslím, že každý si dokáže vybrat co potřebuje.